1.-3. klasside Saaremaa meistrivõistlused saalijalgpallis

18. jaanuaril toimusid Salmel maakondlikud meistrivõistlused saalijalgpallis. Osalema tuli 6 kooli. Peale Lümanda veel Kahtla, Muhu, Valjala, Salme ja Luce kool. Turniirisüsteem nägi ette kõik-kõigiga läbi mängimist ja mäng kestis 10 minutit. Mängud Muhu, Salme, Valjala ja Kahtla vastu kulgesid meie jaoks edukalt ja suutsime vastastest rohkem väravaid lüüa. Luce kool oli meist väljakul seekord edukam ja kuna nad võitsid ka ülejäänud kohtumised, kuulus võidukarikas neile. Meile aga igati tubli ja rõõmu pakkuv II koht! Kokkuvõttes oli päev edukas ja õpetlik!
Võistkonnas mängisid Reiko Ratas, Elsa Põld, Kimberly Mere, Miina-Eliise Koppel, Joosep Kaal, Voldemar Põld, Kaarel Johannes Gerndorf ja Kaspar Kallas.

Sander Viira
kehalise kasvatuse õpetaja ja treener