1. klassi rändamised

Kuna juunikuised koolipäevad on olnud suviselt soojad, sättisid 1. klassi õpilased seljakotid selga ja asusid teadmisi koguma matkaradadelt. 6. juunil käisime majanduse õppepäeval Leedri külas, kus Kuti ema Margit näitas oma kaunist lilleaeda ja isa Horret pakkus elamusi helirežissööri stuudios. Uudistamist oli rohkemgi, kui me esialgu plaanida oskasime. Elevust pakkusid ka kanad, kellelt leiti kaks äsjamunetud sooja muna ning kass Rööm, kes meile kogu seal veedetud aja ustavaks kaaslaseks oli.

7. juunil seadsid matkasellid sammud lubjaparki, kus Steveni ema Sandra ja isa Virgo tegid meile hariva ja silmaringi avardava retke. Uurisime ka erinevaid taimi ja putukaid ning suhu said pistetud esimesed metsmaasikad.

Suur tänu Kuti ja Steveni peredele, et meie jaoks oma aega pühendasite ja toredaid teadmisi jagasite!

Kairit Kiisla
klassijuhataja