1. september – tarkusepäev

1. septembril, tarkusepäeval 2011 toimus traditsiooniline esimese koolipäeva aktus. 9.klassi saatel astusid kooli saali 1. klassi õpilased Liisu Lilles, Gert Lonks, Mark Lonks, Kerli Malm, Rando Tarkmeel, Kristi Tuuling ja Victoria Vihman. Direktor Liia Raun andis neile aabitsad, õpilaspiletid ja uued koolipäevikud. Sellega võeti kevadised lasteaialapsed vastu Lümanda Põhikooli õpilasteks. 1. klassi juhataja Tiio Penu ja vallavanem Jaanika Vakker tervitasid samuti värskeid koolijütse ja kogu kooliperet. Rõõmsat meeleolu lisasid 2.-4. klassi tütarlaste ansambel ja Martin Trumann. Kogu koolipere tervitas oma uut direktorit Liia Rauna ja soovis talle ikka head tahet ning jaksu järgnevateks aastateks. Toreda üllatuse valmistasid endine direktor Hermilde Part ja õpetaja Helve Teern, kellel oli samuti häid soove lausuda nii uuele direktorile kui ka kooliperele. Oma kõnes pidas direktor Liia Raun meeles ümmarguse tööjuubelini jõudnud töötajaid, tutvustas uusi õpetajaid ja koolitöötajaid. Aktuse lõpus kingiti kõigile koolipere liikmetele Lümanda Põhikooli 2011/12 õppeaasta päevik. Piduliku aktuse lõppedes jätkus töö ainetundides. 1. klassi õpilaste vanemad olid kutsutud koolidirektori vastuvõtule ja seejärel 1. klassi lahtisesse tundi.

Esimene koolipäev Lümanda Põhikoolis läks korda. Loodame, et ka järgnev kooliaasta tuleb täis õppimistahet ja tegutsemislusti! Toredat kooliaastat!