Algklasside suvistest esinemistest kavaga ,,Jürist mihklisse”

17. juulil võtsime osa igal suvel korraldatavast Viki simmanist. Esinejad olid täiskasvanute tantsurühmad, oma folkloorikavaga ,,Jürist mihklisse” olime ainukesed lapsed, kes üles astusid. Lapsed esinesid vabalt ja mõnuga. Meie lustakas regilaul ja kohalikus murrakus tekst võeti väga soojalt vastu. Hiljem on tulnud mitmelt poolt tänusõnu ja kiitust.

23. augustil esinesime sama kavaga Loona mõisas külalistele Šotimaalt, kes tegelevad oma maal pärandkultuuri hoidmisega. Külalistele meeldisid meie väikesed esinejad, nad olid vaimustatud, et meil tegelevad algklassiõpilased nii tänuväärse asjaga. Peale esinemist olid külalised kohe valmis meile oma lihtsaid ja naljakaid laule õpetama. Lapsed olid kärmelt osa võtmas. Õhtu oli tore. Kava koostaja ja juhendaja on Külli Lindau, laule õpetas Karin Pulk.

[embedr responsive=”true”]

[/embedr]