Kingitus Southbank International koolist

Suve keskel saabus Lümanda kooli järjekordne kingitus raamatute näol. Saatjateks olid meie hea sõber Isla Tamander ja tema koolikaaslased Southbank International koolist. Saadetis sisaldas  palju erinevaid laste entsüklopeediaid, juturaamatuid jmt inglise keeles. Saadetud raamatuid saab kasutada erinevates ainetundides silmaringi ja keeleoskuse parandamiseks.

Kevadisest külaskäigust meie kooli oli Isla väga vaimustunud ja sellest ka artikli oma kooli ajalehte kirjutanud. Artiklis kirjutab ta, kuidas ta pidi terve kooli ees end tutvustama, et ta sai muusika- ja kunstitundidest osa võtta. Ka kokatädi Kati toit sai kiitvaid hinnanguid. Isla abiliseks sel päeval oli 8. klassi õpilane Sandra, kes sai oma tööga väga hästi hakkama.

Pikemalt saab Isla artiklit lugeda siit.

Lümanda koolipere tänab väga kõiki Southbank International School`i heategijaid ja soovib neile ilusat kooliaasta algust!