13. M. Jõgi võrkpalliturniir maakoolide poistele

2. aprillil 2014 toimus Lümanda kultuurimajas 13. korda M. Jõgi maakoolide võrkpalliturniir, kus osales neli kooli viie võistkonnaga.

Kolmandat aastat järjest võitis Leisi keskkooli meeskond. Teist aastat järjest suutsid meie noormehed saavutada 2. koha Kaali kooli ees. Lümanda au kaitsesid Anti Väli, Aleks Teller (meie võistkonna parim mängija), Robert Suurna, Martin Mägi, Marie-Elis Kuivjõgi, Tenno Kaskmäe, Karl-Alder Kuivjõgi ja Sander Suurna. Kohtunikuks oli Laura-Maria Jõgi. Peakohtunikuna tegutses sel aastal endine Lümanda kooli õpilane, kunagine NSVL noortemeister võrkpallis ja kehalise kasvatuse õpetaja Jüri Link ning sekretärina Ly Link. Meie kauaaegsed koostööpartnerid on Kuressaare Audi, Saaremaa Valdade Spordiliit ja Lümanda vald.

Õp Urve Vakker