Lümanda Kooli Laululind 2014

Kolmapäeval, 26. märtsil toimus kooli saalis lauluvõistlus Lümanda Kooli Laululind 2014. Züriil, koosseisus  Ulvi Põld, Ülle Reinsoo, Anneli Enn, tuli välja selgitada tublid laululapsed, kes pääsevad edasi lauluvõistlusele Rannalapse laulud 2014, mis seekord toimub 13. aprillil Kärlal.

Samuti valis zürii ka vanuserühmade parimad lauljad. Kontserdi alustas Friida Põld Lümanda lasteaiast. Seejärel said laulujärje enda kätte Lümanda kooli laulumaiad. Õpetaja Karin Pulk oli selgeks õpetanud 19 solistile eripalgelised ja toredad laulud. Zürii otsuse kohaselt esindavad meie valda Rannalapse lauluvõistlusel Adeele Enn, Juhan Tuulik, Liise Lindau ja Jaanika Himmist.  Oma vanuserühma võitjateks kuulutati Adeele Enn, Liise Lindau ja Jaanika Himmist.  Jaanika pälvis ka publiku preemia auhinna.  Aitäh kõigile tublidele lauljatele ja nende juhendajale õpetaja Karinile! Suur tänu ka 7. klassi õpilasele Lisett Nurjale, kes meie lauluvõistlust juhtis! Aitäh züriile ja toredale publikule!