Emakeelepäeva tähistamine

Reedel, 14. märtsil 2014 tähistati koolis emakeelepäeva projektipäevana „Tean ja tunnen Eestit“.

Hommik algas meeskondade moodustamisega, kus kapteniteks 9. klassi õpilased Aleks, Kairi, Robert, Martin, Anti. Esimeseks proovikiviks Eestimaa tundmise alal sai mälumäng kooli saalis. Seejärel suundusid võistkonnad klassidesse, kus tuli teadmisi proovile panna vanasõnade, mõistatuste, tuntud eestlaste, ehitiste, maakondade jmt alal.  Meeskonnad näitasid kogu päeva vältel suurepärast koostöö oskust. Peale punktisummade kokkuarvestamist selgus, et parimaks Eestimaa tundjaks osutus  võistkondkoosseisus Robert, Ott-Kaarel, Lisett, Lauri, Stiiven, Eva. Kõiki tublisid osalejaid premeeriti kevadiselt kosutava puuviljaga. Oli tore ja hariv  teistsugune koolipäev!