13. M. Jõgi võrkpalliturniir maakoolide tütarlastele

5. märtsil 2014 kogunesid 13. korda maakoolide võrkpallineiud Lümandasse, et võrrelda oskusi ja selgitada parim.  Eks võistlus on üks väike stiimul, et harjutada ja kohtuda teistega. Võrkpall on küll võrratu, kuid nõuab alguses palju pingutusi, et mänguoskusi kätte saada ning mängimisest ka mõnu tunda. Kui 12-st korrast 10 korda on võidu koju viinud Valjala, siis seekord tuli tunnistada Kärla neidude paremust. Mäng oli tasavägine ja tase ühtlane ning edu saavutas kord üks, kord teine. Viimases geimis suutsid Asko Esna hoolealused vaekausi oma poole kallutada. Valjala seega 2. koht. 3. koha saavutanud Lümanda võistkonnas mängisid: Kairi Rakaselg, Laura-Maria Jõgi, Marie-Elis Kuivjõgi (parim), Lisett Nurja, Kristin Himmist ja Merilyn Tänav (Valjala), õpetaja Urve Vakker. 4. koha saavutas Kaali Põhikool.

Tänud kõigile osalejaile. Tänu teile püsib võrkpallitraditsioon ka maakoolide  õpilaste hulgas. Aitäh ka toredatele toetajatele – Kuressaare Audi, Saaremaa Valdade Spordiliit ja Lümanda vald.  13. turniir maakoolide poistele saab teoks 2. aprillil.

Õp Urve Vakker