Maakondlikud sisekergejõustiku D-klassi võistlused

9. märtsil 2014 võistlesid kõige nooremad koolijütsid Kuressaare Spordihoones sisekergejõustikus selgitamaks maakonna meistreid D-klassis  (sünniaastatega 2003, 2004, lisaks lõi kampa ka nooremaid). Kavas oli 5 ala: 50 m jooks, kaugus- ja kõrgushüpe, turbooda vise ja 200 m takistusjooks. Meie kooli esindasid Rando Tarkmeel, Andreas Rae, Victoria Vihman, Liisu Lilles ja Helina Tarkmeel. Kuna kõik võisid osaleda kõigil viiel alal, siis oli aladel osavõtjaid 10-26. Osalejaid oli linnakoolidest ja Mustjalast, Kihelkonnalt, Lümandalt, Leisist ning Orissaarest.  Maakonna meistriks tuli 200 m takistusjooksus Rando Tarkmeel 3. klassist. Ka kõik teised olid väga tublid saades erinevatel aladel kohti 4.-20.

Õp Urve Vakker