3. klassi jalgrattakoolitus

3. klassi õpilased on kogu kooliaasta jooksul õppinud liiklusteemasid. Kõigil oli kindel siht silme ees – saada jalgrattaload. 20. mail panime sellele väärika punkti – kõigil õpilastel sai teooria-ja sõidueksam sooritatud!

Aitäh, politseinik Kaidi Kask ning õpetajad Terje, Kairit R, Kersti ja Sander – teie juhendamine ja toetus oli suureks abiks! Aitäh kõigile lastevanematele, et aitasite lastel reaalses elus liiklusele tähelepanu pöörata ning hoolitsesite, et rattad oleks töökorras!
Turvalist sõitu!

Õpetaja Kairit

Scroll to Top