Avastusretk Viidumäel

18. mail osalesid 8. ja 9. klassi õpilased Viidumäe looduskeskuse õppeprogrammis “Avastusretk Viidumäel”. Tiina Talvi jagas meile põhjalikke teadmisi Viidumäe looduskaitsealast, sealsetest taimedest ja loomadest. Teooriale saime kinnitust praktilise vaatluse käigus, läbides 2 km pikkuse õpperaja. “Oma silm on kuningas,” ütleb  Eesti vanasõna.

Aitäh, Viidumäe looduskeskus!

8. ja 9. kl klassijuhatajad Maret Metsmaa ja Reet Laht

Foto: Maret Metsmaa

*Õppekäiku toetas Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Scroll to Top