31. mail oli 1.-6. klassi õpilaste õppeekskursioon

31. mail käisid Lümanda kooli kõik 1. – 6. klassi õpilased projekti „Maalapsed teadust tegema“ raames Tallinnas õppeekskursioonil. Esimesena külastasime Tallinna Botaanikaaeda, kus tuntud giidi Urmas Laansoo juhendusel viidi läbi maailma eri paikade looduse tundmise tund. Põnevust pakkusid värvikirevad õied ning huvitavad taimed, milliste mõned lähisugulased ka siinses looduses kasvavad, kuigi hoopis teise välimusega. Laste silmad lõi särama veel botaanikaaias elav kilpkonn ning papakoidki ei jätnud kedagi ükskõikseks. Õppepäeva teise poole veetsime Tallinna Loomaaias. Giid Valdo Aren korraldas lastele põhjaliku ning põneva ringkäigu väiksematest lindudest suurte loomadeni välja. Laste erilisteks lemmikuteks kujunesid hülged ning jääkarud, kes korraldasid meile lausa väikese etenduse. Õpilased õppisid sel päeval põhjalikult tundma maailma looduse floorat ja faunat.

But now if you wanna https://homeworkhelper.net write short stories I would suggust collecting a bunch of short stories to make a big book like brothers grimm did buy essays online with their fairy tales.