4. klass rattaga reisil

Neljandikud said üle hulga aja 1. juunil kooli juures taas kokku ning seda selleks, et minna rattaga Pihla randa. Hommikune tuul soosis kaugelt kandi meeste sõitu ning sõiduks planeeritud aja asemel jõuti kooli juurde poole kiiremini. Märkamatult viisid rattad meid vahepeatusega Kipi külaplatsil sihtkohta. Siinkohal tuleb mainida, et Kaur Robinil õnnestus sisse magada, kuid ehmatusest tiivustatuna jõudis ta ülehelikiirusel sõitu tehes meile ruttu järele. Ja Pihla rannas ootas meid piknikulaud ehk Markusele mõeldud üllatussünnipäev! Jalgade leotamine, sukeldumine täisriietuses, rattaga driftimine, päikese ning toidu nautimine, “Äski” mängu küsimustele vastates oma mõtete ning saladuste jagamine – need täitsid mõnusalt meie aega ning andsid kinnitust, kui vahva kamp me oleme. Tagasiteel oli tuul vastu ja puhus meie meelest 100 meetrit sekundis.

Õpetaja Anneli, neljandike eestseisja