5.-7. kl jalgpalliturniir Tuule Karikas

10. mail toimus FC Kuressaare korraldusel 5.-7. kl jalgpalliturniir Tuule Karikas. Finaaletapil osales 12 maakonna kooli. Play off süsteemis toimunud võistlusel võitis Kuressaare Vanalinna Kool ja teise koha sai SÜG-i võistkond. Kolmanda koha mängus oli Kuressaare Gümnaasium 2:1 parem Salme Põhikooli võistkonnast. Järgnesid: 5. Leisi, 6. Lümanda, 7. Valjala, 8. Tornimäe, 9. Mustjala, 10. Kahtla, 11. Aste ja 12. Kaarma. Esimeses mängus mängisime viiki 1:1 KG-ga, misjärel pika ja pingelises penaltiseerias tuli alla vanduda, seejärel võitsime Tornimäe ja kaotasime Leisi meeskonnale. Meie meeskonnas mängisid Martin Mägi, Anti Väli, Aleks Teller, Robert Suurna, Tenno Kaskmäe, Stiiven Sirgo, Karl-Alder Kuivjõgi.

Õpetaja Urve Vakker