Jalgrattamatkad

28. mail toimus 6. klassi jalgrattamatk marsruudil Lümanda-Viki-Lümanda. Käisime uudistamas ja katsetamas Viki talumuuseumi õuele ehitatud uut kiike, pidasime piknikku Kihelkonna kellatorni all, matkasime Miku metsapargi matkarajal. Kõik asjaosalised olid tublid ratturid ja pidasid pika matka vapralt vastu. Õpilastega oli kaasas klassijuhataja Reet Laht.

Samal päeval läksid ka 5. klassi õpilased pärast 4. tundi jalgrattamatkale. Sihtkohaks valisime Pihlaranna. Mängisime tennist, liivajalgpalli ja lendavat taldrikut. Oli neid, kes ehitasid liivalosse ja neidki, kes käisid suplemas. Küpsetasime lõkke peal vorstikesi ning nautisime tädi Kati kaasapandud värsket salatit. Sõit oli kõigile jõukohane ning õpilased pidasid väga kenasti kinni kõigist ohutu liiklemise reeglitest ning kokkulepetest. See oli üks tore koosveedetud päev. Õpilastega oli kaasas klassijuhataja Kairit Kiisla.