8. ja 9. klassi külalised

Kolmapäeval, 8. aprillil 2015 olid 8. ja 9. klassil külas Kuressaare Gümnaasiumi õppealajuhataja Maidu Varik ja meie oma kooli vilistlased Kätlin Kask ja Andra Kuivjõgi, et tutvustada õppimisvõimalusi sealses koolis.
Kolmapäeval, 15. aprillil oli meil külas Saaremaa Töötukassa karjäärispetsialist Triinu Putnik, kes tutvustas õpilastele Eesti ja Saaremaa tööturu vajadusi ning võimalusi. „Loeng oli päris huvitav. Saime palju uusi näpunäiteid edaspidiseks eluks, palju nõuandeid ja uusi teadmisi raha ja töö kohta,” ütles Lisett Nurja (8. kl) Oma rahulolu väljendas ka Kristin Himmist (8. kl): „Väga põnev oli. Mulle meeldis see, mis ta rääkis ja see, et ta meid tegevustesse haaras (oleks võinud rohkem tegevusi olla, kuid see oli lahe).”

Klassijuhataja Reet Laht