9. klassi lõpuaktus

Laupäeval, 12. juunil toimus 9. klassi pidulik lõpuaktus. Saali olid kogunenud lõpetajate vanemad, lähisugulased ja külalised. Kooli direktor Liia Raun ja õppejuht Kairit Kiisla andsid kõigile lõpetajatele Lümanda Põhikooli lõputunnistused, esines õpetajate ansambel Talvike. Sõnavõttudega esinesid abivallavanem Helle Kahm, hoolekogu liikmed Armin Pokk ja Lilian Maastik, lastevanemate esindaja Rein Silts ning esimesed klassijuhatajad Külli Lindau ja Anneli Saarela. Oma lõpukõnes tänas 9. klass kõiki oma toetajaid ning laulis armsa laulu. Aktus oli südamlik ja soe!

Tuult tiibadesse teile – Renate Sireliite Aasa, Uku Kassuk, Kaili Lilles, Joosep Lonks, Une Nõupuu, Marii Silts, Helina Tarkmeel, Kristi Tiitson ja Maria Õunap!

Reet Laht
Klassijuhataja, huvijuht