Kergejõustiku mitmevõistlus maakoolide õpilastele

Reedel, 13. mail kogunesid Kuressaares 12 poissi ja 16 tüdrukut maakonna kuuest põhikoolist, et selgitada selle aasta kergejõustiku mitmevõistluse parimad. Lümanda kooli esindasid üheksandikud Lisett Nurja, Karl-Alder Kuivjõgi, Sander Suurna ja Stiiven Sirgo ning 7. klassi tüdrukud Eva Ratas ja Kerli Kask. Seega olime üks neljast koolist, kes osalesid täiskoondisega (3 T+3P). Tuli võistelda viiel alal ja iga tagajärg andis punkte tabeli alusel. Kõige edukamad olid meie noorsportlased viimasel alal 600/800 m jooksus. Eva oli 600 m väga tublil 3. kohal ja kõik ülejäänud püstitasid pikemal jooksudistantsil isiklikud rekordid. Kokkuvõttes näitas noormeestest kõige stabiilsemat taset Karl-Alder. Esimese kuue hulka jõudnud sportlastele oli välja pannud eriauhinna Madis Kallas, Kuressaare linnapea, endine tippmitmevõistleja. Auhinna omanikuks sai õpilane, kelle suurima ja vähima punktide vahe on kõige väiksem ehk stabiilsuse auhind. Kui aasta tagasi teenis sama karika välja Marie-Elis Kuivjõgi, siis sel aastal võitis karika Karl-Alder.
Poiste ja tüdrukute arvestuses olime kummaski kokkuvõttes kolmandatel kohtadel, kuid kokkuvõttes edastas meid Valjala PK vaid 21 punktiga ja seega koolile kokku 4. koht. Meie parimad Karl kokkuvõttes 6. koht, Eva 7. koht.