Kergejõustikuvõistlused Tornimäel

Kuni 4. klasside (D-klass) kergejõustiku võistlused toimusid 5. juunil Tornimäel. See võistlus on saanud noortele juba igakevadiseks õppeaasta viimaseks jõuprooviks. Ka Lümanda kooli esindus oli kohal koos kaheteistkümne maakonna koolide õpilastega. Osaleda sai viiel ala: 60 m ja 300 m jooksus, kaugus- ja kõrgushüppes ning palliviskes. Osalejaid oli igal alal 20-44. Meie parima tulemuse eest hoolitses Artur Teller (3. kl), kes sai 60 m jooksus finaali ja saavutas väga tubli 4. koha, ajaga 9,2 (osalejaid 44). Poistest osalesid veel Markus Asuja, Kaur Robin Vaher, Tõnis Reitalu, Eke Tarkin ja Sander Kallas. Tüdrukutest sai parima koha Kärt Tiitson, kaugushüppes 3.32 (11. koht) ja 300 m jooksus 1.02,3 (7. koht). Tüdrukutest osalesid veel Tuulika Väli, Elis Ignatovitš, Friida Põld ja Mia Maastik. Väga tublid isiklikud rekordid tegid Tõnis ja Mia 300 m jooksus, vastavalt 1.02,2 ja 1.07,1. Meil oli väga noor võistkond ja kindlasti kogusime rikkalikult kogemusi.