Lastekaitsepäeva kontsert kooliperele

Koolipere tähistas 1. juunil lastekaitsepäeva toreda kontserdiga. Lümanda Maja saalis oli võimalus kuulata mudilaskoori ja erinevaid klasside ansambleid. Solistidest esinesid Alma Tarkmees, Liisa Kallas, Elsa Põld, Linda Maastik, Janeli Kaal. Muusikakooli õpilased Friida Põld ja Linda Maastik mängisid meeleolukaid klaveripalasid. 1. Ja 4. klass olid selgeks õppinud toredad näidendid ja ka need said kooliperele ette mängitud. Reipa ja rütmika rahvatantsuga rõõmustas meid 1.-4. klassi rahvatantsurühm.

Aitäh suurepärased õpilaste juhendajad: Karin Pulk, Terje Kaskmäe ja Ulvi Põld! Tänusõnad kuuluvad ka kava juht Ingrid Kuivjõgile, helitehnik Urmas Rämmeldile ja fotograaf Janno Tuulikule! Oli tore ja kaunis hommikupoolik!

Reet Laht
Huvijuht