Algklasside näitemängupäev 2014

29. aprillil toimus Kuressaare Linnateatris Saare maakonna algklasside näitemängupäev, kus meie õpilased esitasid regivärsilise näidendi “Suure Tõllu tegemised meite kantis”.

Žürii tunnustas meid pärimusteatri eripreemiaga. Peaosas astus üles 9. klassi õpilane Anti Väli, Pireti osas 4. klassist Liise Lindau. Teistes osades esinesid Karl Markus Kallas, Adeele Enn, Kristina Vammus, Kristi Malm, Juhan Tuulik, Richard Valge, Erik Ignatovitš, Kusti Väli, Eerik Raud, Markus Vaha, Kaili Lilles, Kristi Tiitson, Maria Õunap, Helina Tarkmeel, Andreas Rae, Silver Veesaar ja Sanna-Reesi Hoogand. Aitäh ka Fred-Erikule, kes meid julgustavate sõnadega esinema saatis ning meile kõvasti pöialt hoidis. Näidendi juhendajateks olid õpetajad Külli Lindau, Karin Pulk ja Kairit Kiisla.

Õp Kairit Kiisla