Sõpruskohtumine Kihelkonnal

29. märtsil vurasid bussis kaksteist Lümanda kooli algklasside õpilast Kihelkonnale. Neljandat korda toimus sõpruskohtumine Kihelkonna ja Mustjala õpilastega, et mängida rahvastepalli ja mõõta võimeid teatevõistlustes. Ürituse avas meeleolukas võimlemine. Et tegemist oli sõpruskohtumisega, siis ei võistelnud mitte koolide võistkonnad, vaid neli rõõmsat seltskonda ehk nö segavõistkonnad. Teatevõistlustes tuli „arbuuse laadida” ja palli väravasse lüüa. Päeva lõpetasid rahvastepalli lahingud. Meie kooli esindasid 1. klassist Mia Maastik, Eke Tarkin ja Kaur Robin Vaher; 2. klassist Artur Teller, Sander Kallas, Tuulika Väli ja Elis Ignatovitš; 3. klassist Karl Priido Hoogand, Hendri Lindau, Friida Põld, Vanessa Vihman ja Kärt Tiitson.

Õpetaja Urve Vakker