Ameerika-teemaline stiilipäev

25. novembril toimus meil Ameerika stiilis koolipäev. Koolimaja oli kaunistatud ja ehitud Ameerika-teemaliste esemetega (näiteks lipud, pildid, multikategelased). Kooli peal liikuvad õpilased ja õpetajad kandsid seljas ameerikalikku riietust. Kes tuli kohale kauboina, kes surfarina, kes Michel Mayersina. Esimeses vahetunnis toimus Kahoot väikestele – selle oli ette valmistanud Arthur Raun 5. klassist. Teises vahetunnis toimus saalis Just Dance. Kõik, kes soovisid, said jalga keerutada ja ekraanil jooksva tantsu liigutuste järgi keha liigutada. Oli näha, et see pakkus kooliperele elevust ja naeru pikaks ajaks. Kolmandas vahetunnis toimus Kahoot suurtele, selle oli ette valmistanud Tõnis Reitalu 6. klassist. Küsimustele vastamiseks pidi veidi tundma Ameerikat (näiteks: kes on praegune USA president, mis on USA pealinn, mis on Põhja-Ameerika pikim jõgi jne).
1.-6. klass sai Lümanda Majas lustida toredas mängutunnis. Mängujuhtideks olid 9. klassi õpilased Kristina Vammus ja Loore Leida Gerndorf.
Stiilipäev sai punkti aga sööklas, kus söögiks olid ülimalt maitsvad friikartulid. Need kadusid lihtsalt sekunditega, jättes sööklas mulje, nagu neid poleks seal kunagi olnud. Lihtsalt nii maitsev oli see lõuna! Koolikella helinaks oli sel päeval Rick Astley “Never gonna give you up”. Minule meeldis see päev väga. Kõik sai tehtud, mis plaanitud. Loodame korraldada 2022. aasta alguses veel ühe sellise päeva, aga siis juba mingis muus stiilis. Püsige terved ja näeme juba varsti uues stiilis!

Markus Vaha
õpilasesinduse esimees