Ralli- ja mototeemaline isadepäev

12. novembril kutsusid Lümanda Põhikooli ja Karu-Kati Lasteaia lapsed ühiselt oma isad-vanaisad mototeemalisele asjatamisele Leedri küüni juures. Päevakangelased-siinse kandi tehnikahuvilised mehed- olid toonud näitamiseks ja sõitmiseks välja igasugu tehnikat: punnvõrr, krossikas, mini-ATV, töömasinad, elektriauto, iseehitatud aiatraktor ning muruniidukimootoriga lasteauto. Kõige väiksemad olid rõõmsad kondijõul liikuvate mänguautode üle:) Kohviku kõrval kujunesid aga vaieldamatult päeva naelaks Saaremaa Tehnikaspordi Klubi, Kristjan ja Daniel Lüüdingu poolt tutvustatud rallikad. Neist kolmega tehti kõigile soovijaile ka sõitu! Kontrollitud teelõigul oli võimalik kogeda, mis tunne võib kiiruskatsel olla päris ralli ajal kaardilugejal.
Et ilm oli ka meie poolt, läks üritus igati korda. Suur-suur tänu tehnikat esitlenud meestele: Armin, Mihkel, Ado, Leevi, Indrek, perekonnad Reimal ja Lüüding! Aitäh kõigile, kes aitasid muu korraldusega: kooli ja lasteaia personal, Triin, Ulvi, Sander, Enn, Katrin, Kati, Janno, Alan, Alari, Käthe. Osalejaid sai kirja 137.
Üritust toetasid Saarte Koostöökogu MTÜ ja MTÜ Karu-Kati Õpituba.

Jaanika Tiitson
Lümanda teenuskeskuse juhataja