Direktori pöördumine

Head lapsevanemad!

Ootamatult tekkinud uus olukord seab meie ette päris keerulisi väljakutseid. Lähinädalate jooksul ei kutsu lapsi õppima mitte koolikell, vaid vajadus omandada teadmised kodus õppimise teel. Kindlasti ei saa see olema teie jaoks kerge. Õnneks on meie lapsed väga tublid ja õpetajad toetavad igal võimalikul kombel, nii et üheskoos suudame rasked ajad üle elada ja omandame ka ise uusi oskusi. Alati võib õpetajate ja kooli juhtkonna poole pöörduda, kui tekib keerulisi olukordi või tahate jagada oma laste või enda kordaminekuid.

Soovin kõigile pikka meelt ja kannatlikkust, toetage üksteist ning püsige terved!

NB! Palume tungivalt, et lapsed ei koguneks kooli juurde mänguplatsidele.

Kallid õpilased!

Käes on põnev aeg. On justkui koolivaheaeg, aga õppida tuleb päris palju. Soovin, et oleksite oma koolitöödega hoolsad ja järjepidevad. Proovige kõigepealt ise hakkama saada, sest vanematel on palju oma töid ja toimetusi teha. Raskuste korral saate  kindlasti abi klassikaaslastelt, õpetajatelt või pereliikmetelt. Veetke aega ka sportlikult, aga tehke seda koduõues või looduses. Ärge kutsuge sõpru endaga koos mängima, sest laste kogunemised ei ole praegu kahjuks lubatud.

Olge tublid, rõõmustage oma vanemaid ja õpetajaid!

Liia Raun, direktor