Liikumine värskes õhus

Tere!

Kutsume sind osalema väljakutses “Liikumine värskes õhus”. Osalemine on väga hea vaheldus e-koduõppele. Esmalt tugevdab see sinu tervist, annab hea enesetunde ja hoiab sind ekraanitardumusest. Lisaks saate oma kehalise kasvatuse õpetajale tõestada, et te tõepoolest olete aktiivsed. Võib jalutada ja joosta!

Väljakutse on esmalt Lümanda Põhikooli õpilastele aga miks ka mitte õpetajatele ja lapsevanematele. Veelgi parem oleks perel seda koos teha ja võimalusel asulast eemale loodusesse.

Kuidas väljakutses osaleda?

Väljakutses osalemiseks ava link http://www.endomondo.com/challenges/42468137, logi end endomondo keskkonda ja liitu (JOIN) väljakutsega. Kindlasti valige spordialaks jalutamine (Walking) või jooksmine (Running), sest väljakutses teiste aladega ei arvestata.

Juhul kui endomondo rakendus puudub järgi järgnevaid juhiseid:

1. Esmalt laadi oma nutiseadmesse Endomondo rakendus Google Play või AppStore lehelt.
  2. Loo endale endomondo konto. Soovitavalt kasuta selleks nutiseadmes olevat Google või Facebook kontot (hiljem lihtsam).
  3. Alustage esimese jalutuskäiguga. Valige spordialaks jalutamine (Walking) ja alustage (vajuta käivitusnuppu). Nüüd salvestab rakendus teie teekonna ja arvutab läbitud vahemaa.
  4. Kui soovite jalutamise jälgimist lõpetada siis hoidke (kandilise ruuduga) nupul sõrme pikemalt peal.

Juhul kui tekivad probleemid, et nutiseade on jäänud jalutuskäigul unne siis peab seadme sätetest vaatama, et  aku kasutust ei oleks Endomondo jaoks optimeeritud. Juhendid erinevate seadmete jaoks leiad siit.

Kõndigem terviseks!
Janno Tuulik