Edukas kergejõustikuvõistlus Tornimäel

26. mail kogunes üle 100 õpilase maakonna koolidest, et võistelda kergejõustikus ja selgitada D-klassi meistrid. Valida oli viie üksikala ja pendelteatejooksu vahel. Lümanda oli esindatud 5 poisi ja 5 tüdrukuga 1.-4. klassini.
Pendelteatejooksus osalesid 8 võistkonda ja meie saavutasime 6. koha. Üksikaladest toimusid nii poistele kui ka tüdrukutele 60 m jooks, kaugushüpe, kõrgushüpe, pallivise ja 300 m jooks. Osalejaid ühel alal oli 23-st kuni 49 -ni.
Meie 4. klassi tüdrukud olid eriliselt tublid. Kaugushüppes olid tüdrukud koguni kõik esikümnes järgmiste tulemustega Helina Tarkmeel 2. koht (3.80), Kaili Lilles 3. koht (3.68), Marii Silts 4. koht (3.68) ja Kristi Tiitson 10.-11. koht (3.48). Medalid võitsid veel Marii palliviskes 3. koht 30.27 ja Kaili 3. koht 300 m jooksus 0.56,2. Esikümnes olid tüdrukutest veel Kristi kõrgus 7 .koht, Kaili palliviskes 7. koht, Helina 300 m 6. koht. Maria parim koht kaugushüppes 3.38 ja 15. koht.
Ka poisid võistlesid tublilt. Parimad kohad Juhan Tuulik 300 m 6. koht, Uku Kassuk palliviskes 8. koht ja kauguses 9. koht ning Andreas Rae kõrgushüppes 8.-14. koht. Artur Teller 1. klassist kogus kuhjaga kogemusi ja saavutas oma parima tulemuse 300 m jooksus, isiklik rekord 1.03,6. Ka Erik Ignatovitš saavutas just 300 m jooksus isikliku rekordiga oma parima koha (25.).