Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu tänuüritus

Reedel, 24. aprillil 2015 toimus Tallinna Loomaaia keskkonnahariduskeskuses Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu tänuüritus. Meie kool valiti paljude nominentide hulgast üheks laureaadiks (kokku oli laureaate 9), keda pärjati tiitliga Aasta Tegu 2014. „Liikumispuudega Inimeste Liidu juhatusele avaldasid muljet heategevuskontserdid ja kampaaniad kolmandas klassis õppiva ratastoolipoisi Fred Erik Kuivjõgi aitamiseks, et kooli paigaldada trepitõstuk. Kooli sihikindlus viis eesmärgile – Fred Erik alustas sel aastal viimast õppeveerandit, liikudes teisele korrusele trepitõstukiga. Me täname!“ Aktusel tunnustati ja tänati üksikisikuid, asutusi ja organisatsioone, kes on liikumispuudega inimesi toetanud sõna või teoga 2014. aastal või pikema aja jooksul. Tegemist oli traditsioonilise üritusega, mis toimus sel aastal juba neljateistkümnendat korda. Sõnavõttudega esinesid ka liikumispuudega inimesed ise, kes rääkisid isiklikest kogemustest hariduse omandamisel, töö leidmisel ja eluga toimetulekul, oma hobidest. Üritusel osales direktor Liia Raun.

Direktor Liia Raun