Võimlemisfestival “Kauni rühiga ellu”

25. aprillil 2015 toimus Tallinna Kalevi Spordihallis harrastusvõimlejatele mõeldud võimlemisfestival “Kauni rühiga ellu”Võimlemisfestival “Kauni rühiga ellu” kutsuti ellu 1993. aastal, mis tähendab, et sellel aastal tähistab festival oma 22. sünnipäeva. Festivali mitmekülgne ja meeleolukas programm koosneb nii lasteaedade, koolide, klubide ja paljude teiste kollektiivide liikumisrühmade võimlemiskavadest. Näiteks 2014 ehk liikumisaastal osales võimlemisfestivali “Kauni rühiga ellu” kokku ligi 700 võimlejat, kelle esituses sai näha 60 kaunist võimlemiskava. 2015. a võistlusel osalesid võimlemisklubi Flex koosseisus ka meie kooli õpilased Liise Lindau (5. kl), Kristi Tiitson (3. kl) ja Maria Õunap (3. kl). Iga rühma esinemist hindas 10-liikmeline žürii. Flexi võimlejad esinesid emotsionaalsete naerutantsu ja rõngakavaga. Naerukavaga saavutati 78 ja rõngastega 89 punkti, seega hõbe- ja kuldplaadi.

Õp Urve Vakker