Tipa-Tapa jalgpalliturniir 2015 finaal

23. aprillil 2015 toimus Orissaare spordihoones Saare maakonna koolide 1.-5. klasside õpilastele suunatud Saaremaa TipaTapa jalgpalliturniir 2015 finaaletappKindlat üleolekut näitas Kuressaare Vanalinna Kooli võistkond, kes kokkuvõttes saavutas turniiril esikoha, teine SÜG ja kolmas Orissaare I. Esikolmikule järgnesid Salme, Kahtla, Lümanda, Kärla, Kihelkonna, Valjala jt. Kokku osales 16 võistkonda.  Võistkonnad pidasid 15 mängu, meie kool saavutas 8 võitu, 2 viiki ja 5 kaotust, kokkuvõttes 6. koht. Turniiri parimaks väravakütiks tituleeriti Andero Kivi Kuressaare Vanalinna Koolist, kes lõi 39 väravat. Rando Tarkmeel 33 väravaga oli selles arvestuses II kohal. Gert Lonks lõi kolmel etapil kokku 7 ja Helina Tarkmeel 1 värava. Erinevatel etappidel võistlesid meie kooli eest veel Mark Lonks, Victoria Vihman, Kaili Lilles, Andreas Rae, Kusti Väli, Juhan Tuulik ja Richard Valge. Treener Sander Viira, õpetaja Urve Vakker. Turniiri korraldas jalgpalliklubi SaareMaa JK AaMeraaS.

Õp Urve Vakker