Eesti Vabariigi 102. aastapäev

21. veebruaril tähistas koolipere saabuvat EV 102. sünnipäeva piduliku aktusega. Aktuse avasid teadustajad Sandra Argel ja Kusti Väli. Traditsiooniliselt lauldi aktuse alustuseks Eesti Vabariigi hümni ja kooli laulu. Seejärel sai sõna meie seekordne külaline – Kihelkonna kiriku Mihkli koguduse õpetaja Rene Reinsoo, kes tundis siirast heameelt küllakutse eest. Tema jutu teemaks oli kodu ja hariduse tähtsus ühe inimese arengus, samuti visualiseeris õpetaja Rene Reinsoo oma juttu kaasavõetud asjadega.  Meie aktusele oli külla tulnud ka Saaremaa Kodutütarde instruktor Ingrid Paiste, kes andis üle tänukirjad tublidele kodutütardele ning Mark Lonksule tiitli “Saaremaa Aasta Noorkotkas 2019”.  Väikesel kontserdil esines 9. klass omaloodud luulekavaga, kooli etlejad – Friida Põld, Teele Tarkmees, Elis Ignatovitš, Karl Markus Kallas, flöödimängijad, 1. klassi lauluansambel, mudilaskoor ja õpetajate ansambel Talvike. Traditsiooniliselt lõppes meie aktus kätlemistseremooniaga ja seejärel suunduti ühisele pidulikule lõunale.

Aitäh kõigile osalejatele!

Huvijuht Reet Laht