Üks äärmiselt tore päev

Juba suured või veel liiga väikesed? See küsimus ei vaevanud karvavõrdki ning suurel talve ning jõulude ootamise ajal tuli tahtmine võtta oma neljandikud ning minna Saaremaalt välja.
Alati seiklusteks valmis poiste ja tüdrukutega sisustasime oma jaoks täiusliku 15. veebruari, mis algas hommikul kell 5.15 väljasõiduga Lümanda Maja parklast ning lõppes 16. veebruari öösel kella 2 ja 3 vahel. Lapsed said kasuliku liinibusside ning ühistranspordi kasutamise kogemuse ning õppisid pealinna tänavatel kulgevas rahvavoolus jälgima oma “majakat”, st õpetajat.
Käisime NUKU teatris vaatamas röövlimürglit “Röövel Hotzenplotz”, mis pidevalt üllatas oma heliliste efektidega. Toompea vaateplatvormilt avanes vaatamata udusele ilmale hunnitu pilt vanalinnale ning merele. PROTO avastustehase interaktiivsesse fantaasiamaailma jäime suisa neljaks tunniks. Vanalinna uisupark tekitas tõelise tunde talvest ning võimaldas lihvida oma uisutamisoskust. Kogu päev täitis oma võrratute elamustega ning pakub ilmselgelt meenutamisainet klassikokkutulekutel.

Neljandikud Liisa, Maarja-Rebeca, Tõnis, Eke, Mia, Ingrid, Joosep, Markus, Kaur Robin, Emilie ja õpetaja Anneli

Scroll to Top