Sõbrapäeva laat ja Playback

14. veebruaril tähistas kogu koolipere sõbrapäeva. Seekordne traditsiooniline sõbrapäeva laat toimus Lümanda Majas. Laadalt sai osta maitsvaid küpsetisi, kaunist ja praktilist käsitööd, mõnusat limonaadi ja tervislikke puuviljavardaid. 1. klass koos majandusõpetaja Kristinaga olid koguni jäätist valmistanud. Kõige pikem järjekord oli ka sel aastal õpetajate poolt korraldatud heategevuslikul loteriil. Nimelt läheb kogu loterii tulu pluss laadaplatsi maks ja vabatahtlikud annetused MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodule. Ei saa mainimata jätta, et sel aastal kogusime rekordsumma, mida annetada – peaaegu 200 eurot! Suur tänu kõigile lahketele annetajatele! Tänusõnad kuuluvad ka Lümanda Maja toredatele inimestele, kes meid oma majja lahkelt toimetama lubasid!
Keskpäeval kogunes kogu koolipere saali, et nautida Playbacki. Sel aastal esines meie ees lausa 10 erinevat gruppi. Jäljendatavad lood olid hästi valitud ja vahvalt ette valmistatud. Žürii koosseisus Marie Köster, Liise Lindau ja Maret Metsmaa otsustasid maakondlikule jäljendusvaadendile saata 3. , 4. ja 9. klassi esinemiskavad. Tsiteerides žürii liiget Liiset, siis oli väga raske valikut teha, kuna tase oli ühtlaselt kõrge! Suur tänu ka kõigile Playbackis osalenutele ja nende juhendajatele! Te olite suurepärased!

Huvijuht Reet Laht