EKSL finaalvõistlus jalgpallis

Oktoobri alguses toimuvad üle vabariigi Eesti Koolispordiliidu finaalvõistlused jalgpallis. Tütarlaste meistriliiga turniir toimus 7. oktoobril Viljandis. Meie kooli naiskond on finaalkoha välja võidelnud juba kolmandat aastat järjest ja seekord saavutati hinnatud 3. koht. Pronksmedali võistkonnas mängisid Victoria Vihman (meie parim mängija), Lisett Nurja, Eva Ratas (1 värav), Kerli Kask (2 väravat), Kristin Himmist, Jaanika Himmist, Laura Toomesoo (2 väravat), Edith Ly Lindau, Marii Silts ja Helina Tarkmeel.  Võitsime hilisemat võitjat Suure-Jaani ja Taeblat (1:0) ning Põlvat 2:0 ja mängisime viiki Heimtali PK-ga 0:0. Sellega võitsime oma alagrupi. Poolfinaalis tuli alla vanduda Tabasalu Ühisgümnaasiumile 1:0 ja võita 3.-4. koha mängus Tilsi PK 1:0. Võitis Suure-Jaani Keskkool Tabasalu ees. Võistlejatega olid Viljandis meie kooli endised õpilased ja väga tublid sportlased Ann Randmäe ja Liisi Salong.

Õp Urve Vakker