Emadepäeva tähistamine koolis

Reedel, 8. mail 2015 tähistasime saabuvat emadepäeva kontserdi ning käsitöö- ja kunsti näitusegaNäitus õpilaste töödest oli juba nädal varem koolimaja fuajees üles seatud õpetajate Kairit Kiisla, Külli Lindau, Pille Jõgi ja Kaur Filippovi poolt. Reede õhtul aga täitus kooli saal emade, vanaemade ja teiste toredate külaliste poolt, et nautida laste poolt esitatavat. Kontsert sai kevadiselt kirev – oli näitemängu, etlemist, laulu, pillimängu. Kogu kava sidusid ühtseks tervikuks õhtujuhid Sanna-Reesi Hoogand ja Liise Lindau. Kontserdi lõpus oli koolidirektor Liia Raunal meeldiv võimalus tänada tublisid õpetajaid, kes meie lapsi on aasta jooksul juhendanud, ning vahvaid esinejaid, ilma kelleta ju meie kontserti poleks toiminud. Tänusõnad läksid õpetajatele-juhendajatele Karin Pulk, Helle Kesküla, Tiio Penu, Pille Jõgi, Kairit Kiisla, Külli Lindau ja Kaur Filippov. Samuti said magusa suutäiega premeeritud esinenud kollektiivid – mudilaskoor, muusikaring, 2 näiteringi, solistid, etlejad, tütarlaste ansambel. Nagu traditsiooniks saanud saime peale kontserti külastada kohvikut, kus meid hea ja paremaga kostitas Andi Kuivjõgi koos abilistega kokandusringist. Aitäh veelkord kõigile tegijatele!

Huvijuht Reet Laht