Esimene koolipäev

Tarkusepäeva, 1. septembrit alustas Lümanda koolipere piduliku aktusega. Traditsiooniliselt tõi 9. klass kooli tulevad 1. klassi juntsud kooli saali, kus neid ootasid vanemad, koolipere ja külalised. Aktuse alguseks lauldi Eesti Vabariigi hümni ja jaanuaris valminud oma kooli laulu. Seejärel sai sõna kooli direktor Liia Raun, kes tervitas meid uue kooliaasta puhul toredate soovidega olla töökas, sõbralik, abivalmis ja hea kaaslane. 1. klass sai uued aabitsad ja õpilaspiletid. Nendelt kuulsime ka vahvat kooliaasta alustamise luuletust, mille nad olid juba jõudnud klassijuhataja Anneli Saarela abil selgeks õppida. 4. klassi tervitus kooliaasta alguse puhul tuli õpilaselt Kristi Malm ja klassijuhatajalt Kairit Kiisla, kes oli selleks päevaks toreda kahekõne loonud. Muusikalist vahepala pakkusid 2.-3. klassi tüdrukud, kellele õpetaja Karin Pulk oli õpetanud reipa sügise laulu.
Kooliaasta alguse puhul tervitasid meid vallavanem Tiina Luks, kooli hoolekogu liikmed Rita Lindau ja Tamur Madisson ning lasteaia juhataja Elle Viira. Piduliku aktuse lõpetas õpetajate ansambel Talvike lauluga ja direktor jagas kõigile õpilastele uued koolipäevikud. Koolipäev jätkus klasside pildistamise, tundide ning lõunasöögiga! Tegusat ja sõbralikku kooliaastat meile kõigile!

Huvijuht Reet Laht