FC Kuressaare U15 tüdrukutele Aastalõputurniiril esikoht

Tallinnas Kalevi spordihallis mängitaval traditsioonilisel jalgpalli Aastalõputurniiril sai FC Kuressaare U15 tüdrukute võistkond esikoha. Turniiri parimaks mängijaks valiti Kristna Teern.

„Me ei läinud seda tegelikult võitma, sest Aastalõputurniiril oli see minule treenerina ja tüdrukutele esmakordne kogemus,“ rääkis treener Reivo Vinter, lisades, et eesmärk oli mängida võimalikult hästi, aga nii kuidas läheb.

Alagrupis alistas FC Kuressaare kõik vastased. Esimeses mängus võideti Kohila Püsivus 4:0 (Kaili Lilles 2, Kristina Teern 2), teises JK Tabasalu 3:0 (Helina Tarkmeel 1, Kristina Teern 2) ja kolmandas Pärnu JK 3:1 (Marii Silts 1, Kristina Teern 1, 1 omavärav).

Finaalis kohtuti Tallinna FC Ajaxiga ja vastane alistati Kristina Teerni ühest ja Kaili Lillese kahest tabamusest 3:0. „Kõik tuli tegelikult väga hästi välja,“ tõdes Reivo Vinter. „Kokkuvõttes ühtegi väga pingelist mängu meie jaoks ei olnud, võitsime kõiki vähemalt kahe väravaga. Saime oma mängu kohe käima, suutsime oma mängu peale suruda ja mängu vastaste poolele viia nii, et neil ei jäänud variantigi.“

Mängisid: Kristina Teern, Helina Tarkmeel, Victoria Vihman, Kaili Lilles, Liisu Lilles, Liise Lindau, Marii Silts ja Sessely Järvalt.

Allikas: Saaremaa Spordisõber
Scroll to Top