Lümanda tüdrukud Aastalõputurniiril neljandad

Lümanda tüdrukud Aastalõputurniiril neljandad

Tallinnas Kalevi spordihallis toimuval Aastalõpu jalgpalliturniiril said Lümanda põhikooli tüdrukud maakoolide arvestuses 4. koha.

Lümanda põhikool võitis alagrupis Vändra gümnaasiumi 2:0 (Kaili Lilles 2), Suure-Jaani koolile kaotati 0:1, võideti Laeva põhikool 6:0 (Kaili Lilles 4, Helina Tarkmeel 1 ja Marii Silts 1) ja Tabasalu ühisgümnaasium II 4:0 (Kaili Lilles 3, Helina Tarkmeel 1). Poolfinaalis Kuusalu keskkooliga 0:0, penaltitega 0:2. 3.-4. koha mängus Suure-Jaani koolile 1:2 (Kaili Lilles).

Treener Sander Viira ütles, et alagrupis olid väga tugevad võistkonnad ja tundus, et läheb väga raskeks. „Kui juba vahepeal tundus, et me alagrupist edasi ei saa, siis viimane mäng tuli väga hästi välja ja tuju oli laes, aga samas pärssis see mängu poolfinaalis,“ lausus ta.

„Pidime palju mängima palliga ja vastane kannatas ilusti ära, meie ei löönud otsustaval hetkel ära. Kolmanda koha mäng oli juba raske, tüdrukutel olid poolfinaali kaotuse järel juba pisarad silmas. Läksime küll juhtima, aga mängu võita ei suutnud.“

Sander Viira, et kokkuvõttes oli raske päev, sest Tallinnasse hakati väga varakult sõitma, mängiti kuus mängu ja oli suur koormus. „Aga Suure-Jaanile, kus mängijaid esiliigast kaotada ei ole häbiasi,“ märkis ta.

Mängisid: Victoria Vihman, Kaili Lilles, Liisu Lilles, Helina Tarkmeel, Liise Lindau, Marii Silts ja Kristi Tuuling.

Allikas: Saaremaa Spordisõber