Gerd Kanter külastas Lümanda kooli

Gerd Kanter  külastas Lümanda kooli

29. septembril 2014 oli Lümanda koolile ja vallale eriline päev, meile tuli külla olümpiavõitja ja maailmameister, Eesti tuntuim sportlane, kettaheitja Gerd Kanter. Kooliperega kohtumisel rääkis spordimees oma kooliaastatest, elupõhimõtetest ja spordisaavutustest. “Tähtis on elus eesmärk, unistused ja pürgimused nende poole”, rääkis esineja. “Need võivad kõik elus ajaga muutuda, kuid siis tuleb ka ennast muuta ja ikka rõõmsalt ja positiivselt edasi tegutseda”, nentis ta.

Olümpiavõitja sooja käepigistuse osaliseks said kooli edukad sportlased: Marie-Elis Kuivjõgi, maakonna meister tennises, tubli surfar ning Rando Tarkmeel, kes on juba näidanud end väga tubli jalgpallurina. Veel õnnitles külaline meie kergejõustiku mitmevõistluse võitjaid ja EKSL võistlustel võitnud jalgpallitüdrukuid. Külaline tutvus ka koolimajaga ja tutvus meie uue jõusaaliga. Õhtul kohtus Gerd Kanter Lümanda kultuurimajas spordihuvilistega, jagas autogramme ning osales jõusaali avamisel.

Õp Urve Vakker