Hariduskonverentsil räägiti ka meie kooli lugu

26.–27. oktoobril 2023 Saaremaa Gümnaasiumis toimunud haridusuuenduskonverentsil „Koostööst algab lõiming“ said teiste seas sõna ka meie kooli direktor Liia Raun ning õpetaja Sirje Lulla.

Sarnaselt eelmise aasta konverentsiga oli ka seekordne sündmus üles ehitatud nii, et päeva esimeses pooles toimusid pikemad loengud suurele auditooriumile ning teises pooles lühemad töötoad väiksematele rühmadele. Liia ja Sirje ühises töötoas said osalejad kuulda seda, millega tegeletakse Lümanda koolis ning kuidas on kulgenud õpetaja Sirje pedagoogiteekond.

Üle-eestilise konverentsi eesmärk oli tutvustada häid praktikaid koostöise õpetamise, lõimingu ja karjääriplaneerimise valdkonnast. Järgmise aasta haridusuuenduskonverents toimub taaskord sügisesel koolivaheajal ning keskendub sedakorda klassijuhataja kui mentori põnevale ametile.

Fotol (vasakult) huvijuht Liise Kukk, õpetaja Sirje Lulla, direktor Liia Raun, foto autor Laura-Liisa Perova.