Heategevusjooks

11. mail toimus 25 paigas üle Eesti heategevuslik teatejooks, millest võttis osa rekordiliselt üle 12 000 lapse. Kuressaares jooksis 58 võistkonda 466 noorega. Muhus oli 12 võistkonda 96 jooksjaga. Koole oli linnas 10 ja Muhus 3. Meie kool osales Kuressaare lossipargi teatejooksus kolme kaheksaliikmelise võistkonnaga, 9., 6. ja 5. klasside arvestuses. Lastele tegi soojenduse jooksja Kaur Kivistik. 12. korda toimuva heategevusliku teatejooksu idee on anda noortele võimalus tunda rõõmu liikumisest ja samal ajal õpetada neile heategevuse olulisust. Teatejooksul osalemisega kutsutakse kõiki üles mõtlema liikumisvõime kaotanud lastele, kelle ravi heaks saab annetada aastaringselt, helistades numbril 900 7777 (kõne hind 7 eurot).

Õpetaja Urve Vakker