Heategevuskontsert

Kui vaikselt lumehelbeid sajab ja õrnalt kellahelin kajab,
siis tunned, kuidas küünlaleek Su hinge soojaks, rõõmsaks teeb.

Nende luuleridadega juhatas laupäeva õhtul Lümanda kooli hoolekogu esimees Merle Sillavee sisse heategevuskontserdi. Sel aastal olid esinejateks  tuntud muusikud Ivo Linna ja Antti Kammiste.

Kontserdil kõlas mitmeid tuntud heliloojate kauneid laule nagu R. Rannapi „Vana vaksal“, R. Valgre „Muinaslugu muusikas“ ja “Sa ütled mulle „päikene““ , J.Tätte „Kingitus“ jpt, millele laulja muhedaid vahepalasid jutustas. Üsna pea panid tuntud laulud kuulajaid saalis kaasa elama ning laulma, mille kohta Ivo Linna arvas, et kõlab kokku nagu oleks juba palju harjutatud ning üle hulga aja on meeshäälte osakaal tuntav. Tund Ivo Linna soololaule saadetud Antti Kammiste meisterlikust klaverisaatest jättis helge meeleolu sel kaunil jõulusel detsembriõhtul küll igasse kuulajasse. Kooli hoolekogu tänas muusikuid suure kingikorviga.  Heategevuskontserdi piletitulu eest soetatakse koolile digipeegelkaamera, Eesti Päevalehe filmiklassika ning kunsti- ja käsitöötarbeid. Lümanda kooli hoolekogu tänab siinkohal kõiki heategijaid ning soovib kaunist saabuvat jõuluaega.

Lümanda Põhikooli hoolekogu nimel

Pille Jõgi