Heategevuslik teatejooks 2014

2006. aastast alates toimub üle Eestimaa üheaegselt laste heategevuslik teatejooks. Sel aastal anti start 8. mail kell 14.00 ja  üle Eesti oli osalejad kokku 9400 õpilast 5.-9. klassini. Saaremaa jooksul osales 472 õpilast 15-st maakonna koolist. Teatejooksul võitjaid välja ei selgitata, oluline on osavõtt. Lapsed jooksid teatejooksu särkides, mis olid liikumisaasta «Terve Eesti eest!» puhul tavapärase punase asemel sinised.Teatejooksuga kogutud annetused lähevad liikumisvõime kaotanud laste raviks Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses. Liikumisvõime kaotanud laste ravi saab toetada annetusega, helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot). Teatejooksu avapaugu andis Tallinnas president Toomas-Hendrik Ilves. Meie koolist oli väljas 3 võistkonda – kokku 24 osalejat ja õpilasi 4.-9. klassidest.

Õp Urve Vakker