Helkurkoolitus “Must nukk”

19. novembril 2013 toimus 4.-7. klassi õpilastele maanteeameti poolt korraldatud helkurkoolitus „Must nukk“. Kõigepealt vesteldi  helkuri vajalikkusest ja sellest, et helkur on odavaim elukindlustus. Seejärel suunduti maanteele, et oma silmaga veenduda eelneva jutu tõepärasuses. Erinevad katsed pimedal maanteel helkuriga ja helkurita jalakäijatega näitasid kui tähtis on kanda helkurit, et autojuht sind märkaks. Kohal oli ka kohalik konstaabel, kes tutvustas politseiautot ja teavitas, et helkurita liiklemise eest pimedal ajal on võimalik inimest trahvida.Koolitus lõppes koolimajas, kus osalenud õpilased said oma saadud teadmisi väljendada plakateid joonistades. Aitäh koolitajatele vajaliku õpetuse eest!