Karneval

20. novembril 2013 keskpäeval kogunes kooli saali hulgaliselt jäneseid, hunte, siile, liblikaid ja teisi muinasjututegelasi, et pidutseda  karnevalil. Seekordne karneval oli pühendatud eesti muinasjuttudele.

Kõigepealt esines meile ansambel Küi Sõrvemaalt. Kaks toredat pillimeest koos oma eeslaulja Mari Lepikuga (kes ka ise mängis igasugu pillidel) laulsid regilaule, tutvustasid endi tehtud pille ja musitseerisid koos lastega. Laste huvi pillide vastu oli väga suur. Seejärel oli aeg klasside etteasteid vaadata. Kõik selgeks õpitud numbrid olid lustakad ja nauditavad. Küll meil on andekad ja julged õpilased ning õpetajad! Karnevalil sai ka selgeks õpitud ja koos mängitud mõned toredad vanaemade-vanaisade aegsed liikumis- ja laulumängud. Aitäh kõigile, kes meie karnevali lõbusaks ja meeleolukaks muutsid! Meie pärandkultuuri aastale pühendatud ürituste rida sai jälle väärikalt  täiendatud.