Hullu Teadlase uurimistööde konkursil vabariigis 1. koht

15.-16. mail toimus 3. klassi ekskursioon Tartusse. Külastasime teaduskeskust AHHAA, tutvusime Tartu vaatamisväärsustega ning osalesime Tartu Ülikooli muuseumis toimuval Hullu Teadlase uurimistööde teaduskonverentsil “Helisev müra”. Tartusse oli kutsutud 14 parimat võistkonda ja pidime tõdema, et kõigil olid tööd väga heal tasemel teostatud. Professor Hans Orro märkis humoorikalt, et algklassilaste ettekanded olid paremini ette valmistatud kui tudengitel. Põnevaks vahepalaks olid Hullu Teadlase eksperimendid. Kirsiks tordil oli aga see, et meie 3. klass saavutas konkursil väga hinnatava 1. koha. Oma tubli panuse andsid Joosep Kaal, Miina-Eliise Koppel, Matthias Kunder, Linda Maastik, Kimberly Mere, Elsa Põld ja Reiko Ratas. Õpilastel oli kolm juhendajat: õpetaja Karin Pulk õpetas lapsed pille mängima, õpetaja Sirje Lulla tegi õpilastega katseid ja mõõtmisi ning õpetaja Kairit Kiisla aitas lastel selle kõik kirja panna.

Aitäh kannatlikule ja sõbralikule bussijuhile ning lastevanematele, et te reisi õnnestumisele kaasa aitasite!  Toredad elamused ja mõnus reisiseltskond tegi sellest meeldejääva klassireisi.

Pildil: 3. klass koos Hullu Teadlasega tema kabinetis

Kairit Kiisla