Hullu Teadlase uurimistööde konkurss

16. aprillil käisid 3. klassi õpilased Liisa, Mia-Triin, Orm Hindrik ja Voldemar Tartu Ülikooli muuseumis Hullu Teadlase uurimistööde konkursi lõpuüritusel. Enne tähtsat esinemist said kõik uudistada Hullu Teadlase kabinetis, mis pakkus kuhjaga avastamisrõõmu. Ja nagu teisipäevasele koolipäevale kohane, pidid õpilased proovile panema oma teadmised ja nuputamisoskused. Nimelt andis Hull Teadlane igale rühmale kaardi, mille järgi pidi Toomemäel üles leidma 8 erinevat punkti, kus olid lahendamiseks põnevad ülesanded.

Seejärel tutvustasid kolmandikud oma uurimistööd „Kuidas kõdunevad köögi- ja puuviljad erinevatel temperatuuridel?“, millega saavutati teiste vahvate tööde hulgas suurepärane 2. koht.

Terje Kaskmäe
klassijuhataja