Ilmar Torni kunstikonkurss

Laupäeval, 8. aprillil toimus traditsioonilise 1.- 4. klassidele korraldatud I. Torni nimelise kunstikonkursi näituse avamine Kuressaare Teatris ja kokkuvõtete tegemine. Käesoleva aasta teema oli “Liikumises on elu”. Meie kooli esindasid Ergo Kreek 2. klassist, Roven Aavik 3. klassist ja Elsa Põld 4. klassist.

Seekordne võitja oli Aste Põhikooli 3. klassi õpilane Neleliis Lopp, kes sai auhinnaks Ilmar Torni pastellmaali. Kiidusõnu said ka meie kooli õpilased.  I. Torni lapselapselapse lemmik oli Elsa pilt “Elu MINU planeedil” ning kunstnik Külliki Järvila lemmik Roveni pilt “Põgenemine Goomingdani templisse”.

Tänan kõiki 1. – 4. klassi õpilasi, kes hoole ja õhinaga pilte joonistasid ning maalisid!

Külastage näitust Kuressaare Teatris!

Kristina Tiitson
õpetaja