Isadepäeva tähistamine

Reedel, 11. novembril tähistas koolipere saabuvat isadepäeva. Külla olid kutsutud isad, vanaisad, emad, õed, vennad ja kõik teised toredad inimesed. Õhtu avas sügisel loodud 1.-3. klassi tüdrukute tantsurühm Laura Oleski juhendamisel. Neile oli see esimene esinemine publiku ees. Seejärel suundusid osad õpilased ja õpetajad töötubadesse isadele kingitust meisterdama. Saalisolijad veetsid mõnusa tunnikese viie lapse isa ja Eesti Jalgpalliliidu presidendi Aivar Pohlaku huvitavaid elumõtteid kuulates. Peoõhtu teises pooles kuulasime kontserti, lapsed jagasid issidele kingitusi – oma kätega valmistatud helkureid, kohvikus sai maiustada kõige heaga, mis emmede poolt valmistatud oli. Aitäh kõigile peolistele!

Huvijuht Reet Laht